Tak naša burza prebehla relatívne úspešne, chystáme sa do budúcnosti organizovať podobné akcie, ak na to budú najmä časové kapacity – s väčšou propagáciou v blízkom okolí. Ak máte záujem o pomoc pri organizovaní (tvorba, tlač, roznášanie letákov, registrácia predávajúcich, príprava priestorov pred predajom, upratovanie po predaji a pod.), určite nám dajte vedieť.

A ďakujeme všetkým, ktorí pomohli zorganizovať túto prvú burzu, aj všetkým, ktorí sa jej zúčastnili 🙂

 

Burza detského oblečenia a vecí

Pozývame vás dňa 23.10.2014 od 9.30 do 11.30 do nášho centra na malú burzu detského oblečenia a vecí. Každá mamička (otecko) bude sama predávať svoje veci.

Deti sa budú môcť počas burzy hrať v herni.

Ak sa chcete prísť pozrieť a nakúpiť užitočné detské veci za výhodné ceny (oblečenie, potreby pre bábätká a pod.), ste vítaní – každý kupujúci dostane malý darček – detskú zubnú pastu alebo kefky. 

Tešíme sa na vás!

 

 

Inštrukcie pre predávajúcich

Ak máte záujem o predávanie, zaregistrujte sa prosím do 20. 10. 2014 prostredníctvom facebooku: https://www.facebook.com/events/396742303812134/ alebo sms na 0918 403 502 (prosíme uviesť meno a priezvisko). REGISTRÁCIA BOLA UKONČENÁ, počet predajných miest sa naplnil.

Mamičky(oteckovia), ktoré chcete predávať, dostavte sa prosím o 9.00 do centra, aby ste si mohli pripraviť svoje predajné miesta. K dispozícii budete mať jeden stôl a stoličky podľa potreby. Odporúčame zreteľne oceniť všetky veci, ktoré chcete predávať.

Je to naša prvá burza takéhoto typu, preto uvítame akékoľvek konštruktívne pripomienky k jej organizácii.

Keďže naše materské centrum funguje ako nezisková organizácia, ktorá ale potrebuje uhradiť náklady na svoju existenciu (najmä nájom priestorov), uvítame akúkoľvek finančnú podporu – každé euro sa počíta 🙂

 

Ďakujeme!